‘Her Yerde Bilim! Her Yaşta Bilim!’’ sloganıyla 2012 yılından beri eğlenceli bilim etkinliklerimizi ülkemizin birçok yerinde çocuklarla buluşturuyoruz. YesToScience sadece bilimsel boyutuyla değil, eğitsel, kültürel ve toplumsal boyutlarıyla da çocukların ufuklarının genişlemesine katkı sağlamayı hedefliyor.

İletişim

  • +90 539 263 13 18
  • info@yestoscience.com
  • Pzt-Cmts: 09:00 - 18:00 - Pazar: Kapalı
  • Nurol Tower, Kat: 2, Kat No: 3, Daire No: 336/65, İzzetpaşa Mah., Yeni Yol Cad. Şişli / İstanbul / TÜRKİYE

AVM Etkinlikleri

Home Hizmetlerimiz AVM Etkinlikleri

Etkinliklerimiz, bilimin eğlenceli dünyasını katılımcılara zenginleştirilmiş içeriği ile sunulmaktadır. Gösterileri yapan kişiler, bilim gösterileri konusunda uzun yıllara dayanan bir tecrübeye sahiptir. Bilime karşı ilgiyi arttıran, öğretirken eğlendiren, eğlendirirken öğreten, katılımcıların birebir katılımıyla ile gerçekleştirilmektedir

Alışveriş Merkezlerinde düzenlemiş olduğumuz etkinliklerde, aileler çocuklarla birlikte etkinliklere katılım göstermekte, eğlenceli ve öğretici içerikle profesyonel ekipler tarafından sunulmaktadır.

Alışveriş Merkezi içerisinde sahne ya da oturma düzeni ayarlanılan bölümde gün içinde  farklı atölye ve bilim gösterisi şeklinde çalışmalar yürütülmektedir.  Bu sayede hem katılımcıların birebir yapmış olduğu aktiviteler, hemde gösteri formatında eğlence ve görselliği yüksek olan şovlar düzenlenebilmektedir.

Örnek Olarak ;

 14:00 – 14:40 : Kimyasal Kokteyl Atölyesi

 15:00 – 15:40 : YesToScience Bilim Gösterisi

 16:00 – 16:40 : Kurubuz Atölyesi

 Bu organizasyon AVM’ nin talebine göre değişebilmektedir. 

Sizde ziyaretçilerinize Bilim dolu eğlenceli bir gün yaşatmak istiyorsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Galeri