‘Her Yerde Bilim! Her Yaşta Bilim!’’ sloganıyla 2012 yılından beri eğlenceli bilim etkinliklerimizi ülkemizin birçok yerinde çocuklarla buluşturuyoruz. YesToScience sadece bilimsel boyutuyla değil, eğitsel, kültürel ve toplumsal boyutlarıyla da çocukların ufuklarının genişlemesine katkı sağlamayı hedefliyor.

İletişim

  • +90 539 263 13 18
  • info@yestoscience.com
  • Pzt-Cmts: 09:00 - 18:00 - Pazar: Kapalı
  • Nurol Tower, Kat: 2, Kat No: 3, Daire No: 336/65, İzzetpaşa Mah., Yeni Yol Cad. Şişli / İstanbul / TÜRKİYE

Hakkımızda

Home Hakkımızda

Hakkımızda

‘Her Yerde Bilim! Her Yaşta Bilim!’’ sloganıyla 2012 yılından beri eğlenceli bilim etkinliklerimizi ülkemizin birçok yerinde çocuklarla buluşturuyoruz.

YesToScience olarak, 2004 – 2012 yılları arasında Türkiye’nin ilk bilim merkezi olma özelliği taşıyan Şişli Bilim Merkezi’nde 700 binden fazla çocuğa bilimi sevdirecek etkinlikler ve atölyeler uyguladıktan sonra 2012 yılında YesToScience fikrini geliştirerek şirketimizi kurduk.

YesToScience ekibi olarak, bilimin olabileceği her alanda bilim atölyesi gerçekleştirmeyi hedefleyerek bu doğrultuda Türkiye’nin her yerinde birbirinden farklı ve eğlenceli bilim atölyelerini çocuklarla bir araya getirmeye çalışıyoruz.
Bilim etkinliklerine katılan çocukların, katıldıkları atölyelere dair bilgi ve beceri edinmesini sağlıyor; onların tüketen değil üreten, sebep-sonuç ilişkisi kurabilen, sorgulayan bireyler olmalarını hedefliyoruz. Bu yönüyle YesToScience sadece bilimsel boyutuyla değil, eğitsel, kültürel ve toplumsal boyutlarıyla da çocukların ufuklarının genişlemesine katkı sağlamayı hedefliyor.

100

Okul

100

Öğrenci

100

Bilim Gösterisi

100

Bilim Atolyesi

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Yaş gruplarının ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak hazırlanmış içerikler arıyorsanız
Bilim iletişimi konusunda 17 yıllık tecrübeye sahip, kendini sürekli yenileyen, pedagojik eğitim almış YesToScience eğitmenleri ile çalışmak istiyorsanız

BİZ BURDAYIZ!

Etkinliklerin hem eğitsel hem eğlenceli olduğu bir program hayal ediyorsanız;
Etkili ve çözüm odaklı bir iletişim talep ediyorsanız