‘Her Yerde Bilim! Her Yaşta Bilim!’’ sloganıyla 2012 yılından beri eğlenceli bilim etkinliklerimizi ülkemizin birçok yerinde çocuklarla buluşturuyoruz. YesToScience sadece bilimsel boyutuyla değil, eğitsel, kültürel ve toplumsal boyutlarıyla da çocukların ufuklarının genişlemesine katkı sağlamayı hedefliyor.

İletişim

  • +90 539 263 13 18
  • info@yestoscience.com
  • Pzt-Cmts: 09:00 - 18:00 - Pazar: Kapalı
  • Nurol Tower, Kat: 2, Kat No: 3, Daire No: 336/65, İzzetpaşa Mah., Yeni Yol Cad. Şişli / İstanbul / TÜRKİYE

Hizmetlerimiz

Okul Öncesi Bilim Atölyeleri
Okul öncesi kurumlarında; görselliği yüksek, interaktif bir şekilde gerçekleşen, birçok farklı konsept içeren bilim atölyeleri gerçekleştirmekteyiz.
İlkokul Bilim Atölyeleri
İlkokullarda, öğrencilerin yaş seviyene uygun bir şekilde, sınıf veya atölye alanlarında farklı konseptlerde bilim atölyeleri gerçekleştirmekteyiz.
Ortaokul Bilim Atölyeleri
Ortaokullarda, öğrencilerin yaş seviyene uygun bir şekilde, sınıf veya atölye alanlarında farklı konseptlerde bilim atölyeleri gerçekleştirmekteyiz.
Lise Bilim Atölyeleri
Liselerde, öğrencilerin yaş seviyene uygun bir şekilde, sınıf veya atölye alanlarında farklı konseptlerde bilim atölyeleri gerçekleştirmekteyiz.
YesToScience Bilim Gösterisi
Bilim Gösterileri, okul öncesi, ilkokul, ortaokul veya liselerde gerçekleştirilen şov nitelikli etkinliklerdir.

Alışveriş Merkezi Etkinlikleri
Alışveriş merkezlerinde, atölye ve gösterilerden oluşan etkinlikler düzenlenmektedir.

YesToScience Bilimsel Doğum Günü Etkinlikleri
YesToScience bilim atölyeleri ve bilim gösterilerimizle, doğum günü partilerine konuk oluyoruz.

Fuar Etkinlikleri
4006 Tübitak Bilim Şenliği, 4007 Tübitak Bilim Şenliği, kurumların fuar etkinlikleri gibi organizasyonlarda atölye ve gösterilerimizle etkinlikler düzenlenmekteyiz.
Sosyal Sorumluluk Projeleri
Dernekler, Sosyal Toplum Kuruluşları, şirketler ve diğer kurum kuruluşlar ile eğlenceli bilim etkinlikleri içeren projelerde yer almaktayız.

Bilim Merkezleri Danışmanlığı
Bilim Merkezlerinin kuruluş aşamasında; içerik geliştirme, organizasyon danışmanlığı, eğitici eğitimi gibi birçok alanda çalışmalar yürütmekteyiz.

Yaz ve Kış Okulları Bilim Etkinlikleri
Yaz ve Kış okullarının organizasyonlarında, eğlenceli bilim atölyelerimiz ve etkinliklerimiz ile dahil olmaktayız.

Hotel Organizasyonları
Hotel bünyesinde gerçekleştirilen animasyon ve çocuk etkinliklerinde; görselliği yüksek deneylerle gerçekleştirdiğimiz sahne şovları ile aile ve çocuklara yenilikçi bir gösteri sunmaktayız.